ZDOBIENIE

 • Nadruk bezpośredni

  NADRUK BEZPOŚREDNI

  Druk Bezpośredni to zautomatyzowana technika zdobienia ceramiki reklamowej. W odróżnieniu np. od kalkomanii ceramicznej proces nanoszenia nadruku nie wymaga dodatkowego nośnika w postaci kalki. Drukowanie odbywa się bezpośrednio na powierzchni ceramiki.

 • kubek nadruk kalkomania

  KALKOMANIA CERAMICZNA

  Popularna technika zdobienia kubków wykorzystująca metodę sitodruku pośredniego. Zdobienia nanoszone są na kubek przy pomocy specjalnego papieru (kalki). Niepodważalnymi zaletami tej metody jest możliwość zdobienia dużej powierzchni kubka i uzyskania efektu zdjęcia oraz rastrów.

 • kubeki_z_nadrukiem_55.jpg

  XPRESSION - KALKOMANIA ORGANICZNA

  Technologia kalkomanii organicznej inaczej nazywana Xpression umożliwia nanoszenie na ceramikę nadruków w dowolnym kolorze Pantone. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych farb możliwe stało się uzyskiwanie wcześniej nieosiągalnych, żywych kolorów np. różów, fioletów, zieleni.

 • szklanki_z_nadrukiem_hydrocolor.jpg

  HYDROCOLOR

  Technologia Hydrocolor umożliwia barwienie wybranych, białych kubków i filiżanek na dowolnie wybrany kolor Pantone. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu możliwe jest farbowanie zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej części kubka.

 • kubek_z_nadrukiem_znikajacym.jpg

  MAGIC MUG

  MAGIC MUG - kubek zmieniający kolor pod wpływem ciepła